Regina sprchový gel se solí z mrtvého moře 200 ml

• , zakoupeno v Kosmetika na vlasy

• mám citlivou pokožku

pro citlivou pokožku,suchou
    jsem spokojená
    příště si ráda nejdříve přivoním,vzhledem k tomu,že jsem astmatik a každá vůně mi nevyhovuje

Určení
Antibakteriální
Regenerační
Přírodní
Bez parabenů

Regina sprchový gel se solí z Mrtvého moře 200 ml Sprchový gel má výborné revitalizační a hydratační účinky. Aktivní substace solí z Mrtvého moře podporují výměnu minerálních látek a navracejí pokožce přirozené pH. Sprchový gel je vyvinut pro časté používání, obsahuje složky pro pokožku vysoce šetrné. Je vhodný i pro osoby s velmi suchou pokožkou - nedráždí pokožku.

• nevysušuje
    • krémová konzistence
    • stačí malé množství pro vytvoření bohaté pěny
    • vyšší cena

Dlouho jsem hledala sprchový gel, který by nevysušoval mou pokožku a jsem opravdu nadšená, že jsem ho konečně našla. Vůně je neutrální. Mohou ji používat i pánové a mají jistotu, že nebudou vonět jako kdyby přišli právě z parfumerie.

• , zakoupeno v Kosmetika na vlasy

• mám citlivou pokožku