Paco Rabanne Black XS for Her sprchový gel 150 ml

Objem
150 ml
1000 g

• , zakoupeno v Parfumcity.cz

• Chtěla jsem mít ucelenou řadu.
    • Trošičku mi tam nějaká ingredience vadí (nevoní) ale parfém jsem si po v kameném obchodě vyzkoušela - týká se to jenom sprchového gelu.

Spokojenost

Určení
dámské
Objem
150 ml
1000 g

XS Black pour Elle - sprchový gel 150 ml. Charakteristika vůně: květinově ovocná, krásná novinka od Paco Rabanne

• , zakoupeno v Parfumcity.cz

• Chtěla jsem mít ucelenou řadu.

Spokojenost