Original Atok sprchový olej grapefruit 100 ml

• kůže je příjemná zvláčnělá
    • chybí pocit pěny mezi prsty a na těle

zajímavá alternativa k mýdlům a sprchovým gelům

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

• Ještě nikdy jsem sprchový olej neobjednala,chtěla jsem vyzkoušet.
    • Velmi dobře se používá, příjemně voní, pleť zůstává vláčná-ne mastná.

Super-doporučuji

• krásné letní ranní osvěžení

mám velmi ráda sprchové oleje od firmy ATOK, díky nim jsem už 17 let nepoužila jakýkoliv sprchový gel.

Určení
Antibakteriální
Regenerační
Bez parabenů
Přírodní

• Odporúčanie: pri vyčerpaní, únave, apatii, natiahnutých svaloch a celulitíde.
  • Účinky: osviežuje, zvyšuje tonus pokožky, zlepšuje náladu, obsiahnutý éterický olej je známy svojimi dezodoračnými a antiseptickými účinkami.
  • Typ pokožky: všetky, najmä však mastná a ochabnutá.
  • Aróma: svieža, citrusová.
  • Zloženie: rastlinné oleje - mandľový, sójový a jojobový, éterický olej grapefruitový, emulgátor, beta-karotén, vitamín E.
  • TIP: tento sprchovací olej je veľmi obľúbený u športovcov.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním. Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

• příjemný nechemická vůně
    • kůže je příjemná zvláčnělá
    • chybí pocit pěny mezi prsty a na těle

zajímavá alternativa k mýdlům a sprchovým gelům

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

• Ještě nikdy jsem sprchový olej neobjednala,chtěla jsem vyzkoušet.
    • Velmi dobře se používá, příjemně voní, pleť zůstává vláčná-ne mastná.

Super-doporučuji

• krásné letní ranní osvěžení