Original Atok sprchový olej flirt 200 ml

Sprchový olej Flirt osvěžuje, uvolňuje psychické napětí a vůní stimuluje partnerské vztahy. Díky obsaženým éterickým olejům působí také dezodoračně a antisepticky. Účel...
Doprava 55 Kč,Do 2 týdnů

Regenerační
Bez parabenů
Přírodní

• , zakoupeno v Aromaterapie kosmetika

Olej je fajn, ale doufala jsem, že poté nebudu muset používat tělové mléko. To mi vydrželo jen dva dny, poté jsem se začala opět krémovat. Jinak mi moc nevoní, je pro mne moc sladká, až vtíravá. Připomíná mi meruňkové marshmallow.

• Nejoblíbenější sprcháč, evokujeme léto a dětství

pro citlivou pokožku
Regenerační
Bez parabenů
Přírodní

• Účel použití:určeno ke sprchování.
  • Popis:sprchový olej vhodný ke zvláčnění a zjemnění pokožky, osvěžuje při únavě. Obsažené éterické oleje jsou známy svými dezodoračními a antiseptickými účinky. Vonné účinky jej předurčují ke zpříjemnění intimních chvil.
  • Účinky:osvěžuje, uvolňuje psychické napětí, působí jako afrodiziakum.
  • Typ pokožky:všechny.
  • Aroma:sladké, po meruňkách.
  • Aktivní látky:rostlinné oleje – mandlový, sójový a jojobový; směs éterických olejů Meruňková, beta-karoten, vitamin E.
  • Použití:na navlhčenou pokožku naneseme požadované množství sprchového oleje a jemně jej rozetřeme. Během aplikace se netvoří pěna, ale jemná mléčná emulze. Necháme krátce působit a následně opláchneme. Po sprchování zůstává pokožka jemná a vláčná.

• , zakoupeno v Aromaterapie kosmetika

• Nejoblíbenější sprcháč, evokujeme léto a dětství

skvělý sprchový olej, kupujeme opakovaně

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

V létě neocenitelný jak jsem zpocená a častěji se sprchuji ho používám často. Nevysušuje kůži a příjemně voní.

příjemná vůně i použití

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

• Kupuji pravidelně každé léto. Nádherně voní, návyková vůně.
    • Snad jen ten název mě z počátku odradil... vůně mi flirt moc neevokuje, ale voní krásně.

Určitě jeden z mých absolutních favoritů této značky.

Nevysusšuje, krásně voní.

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

• krásná jemná teplá vůně
    • rozhodně mi nestačí jen pár kapek

Na sprchové oleje si člověk musí zvyknout, ale podle mě se mléčná pěna skoro netvoří a oleje musím používat mnohem víc než pár kapek.

• Líbí se mi tato vůně.

Řadu let se myji pouze mycími oleji a můj atopický ekzém "spí".
    Vůně je silná jen během mytí, čistá kůže už nevoní - to mi vyhovuje.

• Parádná voňa.

Super.