Lumene Birch & Honey sprchový gel 225 ml

• Mám ráda tuto značku
    • Vyhovuje mi toto balení
    • Příjemně voní
    • Dobrá cena

Mám ráda tuto značku.Medový sprchový gel mi vyhovuje a dobře hydratuje pokožku.Krásně voní a cítím se po osprchování velice dobře.Ve spojení s tělovým mlékem po osprchování tento produkt doporučuji.

Určení
225 ml
Typ produktu
gely
Bio

Nechte se okouzlit příjemnou vůní osvěžujícího sprchového gelu, který vaši pokožku jemně čistí a provoní.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Vůně24.cz