Le Petit Olivier sprchový krém Bambucké mléko 750 ml

Sprchový krém jemně čistí pokožku, zanechává ji svěží a krásně provoněnou vůní bambuckého mléka...
Garantovaný nákup z VMD

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 107 937 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 21 recenzíDalší informace

Vyživující
Bio

znám produkt

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Skvělý a finančně dostupný francouzský sprcháč. Hezká vůně.

• , zakoupeno v Domdeco.cz

• Našla jsem sprcháč , který krásně voní , je příjemný na pokožku , nevysušuje.Výborná kvalita za slušnou cenu.

Doporučuji tento produkt , který mě opravdu nadchl.Nebudu kupovat už žádný jiný , jsem velmi spokojená.

Určení
S dubovou kůrou
Regenerační
Vyživující
Bio

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 26 708 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 267 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 1 890 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč97 % • 17 279 recenzíDalší informace

znám produkt

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Skvělý a finančně dostupný francouzský sprcháč. Hezká vůně.

• , zakoupeno v Domdeco.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 26 708 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 267 recenzíDalší informace