Lacoste Red sprchový gel 150 ml

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• Tento produkt jsem zakoupila jako dárek
    • pro kamaráda, doufám, že se bude líbit

Tento produkt nemohu hodnotit, je to dárek pro mého
    kamaráda. Vůni jsem vyzkoužela v obchodě, mně se líbí.

Určení
pánské
Konzistence
tekuté
Objem
150 ml

Lacoste Red je určena mužům, kteří vyznávají kombinaci vítězství a ležérního stylu zosobněnou logem krokodýla. Spojení zeleného jablka Manzana Verde s tóny vzácných dřev, kterým na pikantnosti přidávají pačuli a cedr, představuje vůni plnou příslibů. Složení Hlava - zelené jablko Manzana Verde, ma

1zákazník doporučuje produkt

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• Tento produkt jsem zakoupila jako dárek
    • pro kamaráda, doufám, že se bude líbit

Tento produkt nemohu hodnotit, je to dárek pro mého
    kamaráda. Vůni jsem vyzkoužela v obchodě, mně se líbí.

• Praktické balení
    • Velmi příjemná moderní vůně
    • Vhodný sprchový gel pro sportovce
    • Po umytí vydrží pokožka dlouho vonět
    • Vhodné pro kombinaci s vodou po holení a toaletní vodou stejné řady
    • Vyšší cena sprchového gelu
    • Malé balení

Sprchový gel Lacoste Red je velmi příjemný a po umytí pokožky dlouho a elegantně voní. Gel je hustější a příjemně se nanáší na houbičku, nehrozí tedy jeho vytečení z tuby. Jedinou nevýhodou je jeho vyšší pořizovací cena a také docela malé balení - pouhých sto padesát mililitrů.

• Velmi příjemná vůně, která je mnohem více decentní a ne tak výrazná, jako její parfémový kolega
    • Příjemná cena

Tento sprchový gel jsem dostal spolu se stejnojmennou vůní a jsem s ním spojený snad ještě víc, než se samotným parfémem, který je velmi sportovně laděný, což já pro potřeby každodenního nošení nemám příliš rád. Spojení zeleného jablka a jemných tónů dřevitých přísad, které skvěle doplňuje vůně pachouli a cedrového dřeva (které je jednou z mých nejoblíbenějších přísad přidávaných do všech možných parfémů) vytváří příjemně harmonický komplex, který je sice svým vyzněním rovněž laděn spíše do sportovního, než elegantního stylu, ale který je díky tomu, že parfémy jsou mnohem více výrazné a déle vydrží intenzivně vonět, mnohem decentnější a příjemně svěží. Tenhle sprchový gel můžu každému jen doporučit a myslím, že je obzvláště vhodný na provonění letního dne.

Naprostá paráda pro každého kdo má Lacoste rád jako značku takovou. Po umytí zůstáva dlouho příjemný pocit na pokožce a vůně taky nevyprchává příkliš rychle. Jako zákazník doporučit nemůžu, ale co jsem slyšela od známých, byl mi tento sprchový gel vřele doporučován i za poměrně vyšší cenu. Hold na kvalitě a znečce se utrácí. Když je to ale jako tady oprávněné, až tak to nevadí.