Jil Sander Jil sprchový krém Woman 150 ml

150 ml
0 g
Typ produktu
gely

Vaše smysly uchvátí osvěžující kombinace růžového pepře, zářivé levandule a svěží mandarinky v horní nótě, která je plná energie, odvahy a okořeněná  spontánností. V květinovém srdci vyniká přirozeně ženská vůně konvalinky v kombinaci s pudrovými nótami kosatce a zvláště otočník. Hebká smyslnost bílého pižma a nádherná vůně vanilkových lusků vás okouzlí svým šarmem. Spolu se smyslností ambry dotvářejí osobitý podpis vůně Jil.

• , zakoupeno v Notino

• Skvela kombinace ke stejnemu parfemu