Dove Pro age sprchový gel 250 ml

Regenerační
Přírodní
Bez parabenů

• , zakoupeno v Drogerie Lacina

• sprchový gel je hodně hustý, spíše krémový a s oleji, na suchou pokožku však výborný
    • hůře se smývá
  • , zakoupeno v EVA.cz

mám ho velice ráda,je málo k sehnání.

• vůně, balení, cena

Regenerační
Přírodní
Bez parabenů

Dove Pro-age sprchový gel 250 ml

Sprchový gel Dove Pro-Age díky přesné kombinaci aktivních látek dlouhodobě podporuje správnou funkci pokožky. Aktivní složky napomáhají přirozené obnově buněk pokožky a zároveň pokožku jemně čistí. Protože krása není omezena věkem. Pokud pro své tělo hledáte ověřenou kvalitu za minimální cenu, sprchový gel značky Dove je pro vás tou správnou volbou.

Účinky: nutrium moisture pokžka bude hebká a pružná již po prvním osprchování se slunečnicovým a olivovým olejem

Typ pokožky:

Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:

Aplikujte na mokrou pokožku během sprchování či koupele. Naneste na pokožku celého těla i obličeje.

Poté důkladně opláchněte teplou vodou.

Vhodné pro každodenní použití.

• , zakoupeno v Drogerie Lacina

• hůře se smývá
  • , zakoupeno v EVA.cz

mám ho velice ráda,je málo k sehnání.

• vůně, balení, cena

• , zakoupeno v ZaAkčníCeny.cz

• Vona kremova konzistencia cena pena pocit po pouziti

Oblubeny rad pre mna

• , zakoupeno v VMD

Jedinečný sprchový gel, pleť je opravdu ošetřená - jemná, již nepoužívám po této koupeli, žádný hydratační tělový krém. Sprchový gel plně postačí. Jeho vůně nění příliš oslňující, ale jiný už používat nebudu. Pleť je rozmazlovaná a vypadá výborně. Opravdu krém a mýdlo v jednom. Výborný též na mokré holení.

• -kvalita
    • - cena
    • - spíše pro starší pleť

Kupuji mance a je s ním maximálně spokojena.

• zvláčňuje pokožku
    • pěkně pění
    • vůně se mi nelíbí
    • bez houbičky se špatně používá

Dove pro Age jsem pořídila svojí mamce a té se nezalíbil, takže si jej aktuálně musím spotřebovat sama. Je primárně doporučen pro zralou pokožku, kterou sice nemám, ale když se vám podle vůně zalíbí, může i jej používat každý podle libosti. Musím se přiznat, že krém této řady mi opravdu voní o něco více nežli tento sprcháček. Při sprchování se mi vůně také až tak moc nelíbí. Sprcháček je velmi hustý, nutno použít kvalitní hubku, aby krásně napěnil, holou rukou se mi s ním špatně mnipuluje. Co se týče efektu na pokožku, domnívám se, že parádnější efekt má novější Dove softening nebo starší klasický modrobílý Dove. Tento ve vínovém balení ode mne více bodů nedostane.