Dolce & Gabbana Light Blue sprchový gel 200 ml

Povzbuzující
Zklidňující

• Vydatný a pěkně voní, dlouho
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Věděla jsem, co chci - a také jsem to našla :)

dlouhodobá spokojenost s vůní

200 ml
0 g
Povzbuzující
Zklidňující

Light Blue je senzační parfém, ohromující a neodolatelný jako radost ze života. Okouzlující a fascinující vůně plná šarmu a ženské svůdnosti. Při prvním nadechnutí zaznamenáte "živou vůni" jablka Granny Smith, mladistvou a jiskřivou vůni sicilského citronu a barevnost modrých zvonků. Průzračnou vůni bambusu, v jejím srdci, doplňuje jasmín a bílé růže. Poté rozpoznáte specifickou vůni pižma, přinášejícího pocit všudypřítomné svěžesti, cedru a svůdné ambry. Light Blue je osvěžující vůně vhodná především na léto. Vůně byla uvedena na trh v roce 2001. O této vůni vám více napoví náš magazín.

• Vydatný a pěkně voní, dlouho
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Věděla jsem, co chci - a také jsem to našla :)

dlouhodobá spokojenost s vůní

• , zakoupeno v Vůně24.cz

• Příjemná vůně, krásně provoní tělo i prádlo na něm.
    • --

S touto značkou jsem velice spokojena, kupuji ji i jako dárek v kazetovém balení.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• výhodou je velice voňavý dárek po kterém si vás všimnou

tento produkt jsem vybrala pro jeho nezamněnitelnou vůni a relativně nízkou cenu.¨
    Vybrala jsem ho pro mamku která je s ním nanejvýš spokojená.
    Mně bohužel podruhé nepřišel,protože ho neměli zrovna skladem a já nemohla čekat a proto hned až budu mít peníze,znova objednám.
    Sprch.gel bych doporučila všem co chtějí aby je viděli,fakt to funguje! :o)))))
    Tento obchod bych doporučila všem co mají rádi kvalitu a nízkou cenu.
    Sprchový gel mne mile překvapil,opravdu vás nikdo nepřehlédne,protože voníte úplně úžasně a nezamněnitelně a spolu s voňavkou vytvoříte opravdu bombu.
    Tento produkt patří posle mně k tim výrobkům za dostupnou cenu pro všechny.

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Sprchový gel znám, je super a dlouho vydrží i na kůži.
    • Máte nepřesné informace, zboží mi vůbec nedodali s tím, že ho sice nabízejí, ale nemají ho.

Protože jsem sprch. gel dříve nakupovala u jiné firmy, budu to tak dělat i v budoucnu. Sliby, chyby. Produkt tedy doporučuji, ale nechám na každém, kde si ho bude chtít zakoupit.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• příjemná vůně, bohatá pěna

příjemné doplnění parfému a mléka

• , zakoupeno v Aukro.cz

• výhodná cena
    • kvalita
    • oblíbenost

Máme s ním dobré zkušenosti, je vyzkoušený.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Svěží a dlouhotrvající vůně
    • Letní kompozice doplněná EDT nemá chybu

Já tento výrobek preferuji po fyzické námaze ( spinning, fitko...)
    ze sprchy jako nová :o)