Dermomed Arganový olej sprchový gel 250 ml

Relaxační
Bez parabenů
Vyživující

• , zakoupeno v Giulieta

Koupil jsem DO s arganovým olejem, které vonělo opravdu nádherně, chtěl jsem objednávku zopakovat bohužel bylo vyprodané, tak jsem koupil tento sprchový gel, který voní úplně stejně. Jsem spokojený.
    Pokud bude i DO, pak jej objednám znovu.

• , zakoupeno v Giulieta

• Příjemný a příjemný na pokožce.

pokožka je dokonale ošetřena a příjemně voní

pro citlivou pokožku
Relaxační
Bez parabenů
Vyživující

Sprchový gel Dermomed Aromatherapia jemně, ale šetrně čistí i tu nejcitlivější pokožku. Zanechává ji jemnou, hladkou a přirozeně zářivou.

Opojná vůně arganu přináší uvolnění a relaxaci.

• s opojnou vůní arganu
  • s arganovým olejem
  • jemně čistí i nejcitlivější pokožku
  • zanechává pokožku jemnějším, hladší a zářivější
  • neobsahuje parabeny
  • dermatologicky testováno

Použití:

Naneste přiměřené množství přípravku na houbu nebo žínku, promnutím vytvořte pěnu a jemně si umyjte celé tělo.

Poté důkladně opláchněte.

• , zakoupeno v Giulieta

Pokud bude i DO, pak jej objednám znovu.

• , zakoupeno v Giulieta

• Příjemný a příjemný na pokožce.

pokožka je dokonale ošetřena a příjemně voní

• Ok super
  • , zakoupeno v ELCHO.CZ

• Výborný sprchový gel za příjemnou cenu!

Určitě doporučuji, voní ještě dlouho po umytí!