Creme21 sprchový gel Oriental 250 ml

• tradiční značka
    • navýrazné aroma

nevyhledávala bych tento produkt

• pro mě velmi příjemná vůně

tento sprchový jsem si objednala opakovaně, je to pro mě velmi příjemná oblíbená vůně

Kdyby mi tyto výrobky nevyhovovaly tak bych si je opakovaně neobjednávala

Konzistence
tekuté
Objem
250 ml

Smyslně vůdný sprchový gel, který vás přenese do oázy zdraví a pohody díky výtažkům z extraktu a granátového jablka a fíku. Speciální hydro-komplex chrání vaši pokožku před vysoušením a dodá jí jemně pěstěný pocit.

Připravili jsme pro Vás novou kolekci sprchových gelů značky Creme 21. Vyzkoušejte naše nové sprchové gely. Nové Creme 21 sprchové gely jsou dermatolicky testovány a jejich pH je neutrální.

V naší nabídce naleznete i další produkty řady Creme21.

• , zakoupeno v Exkluzivni-kosmetika.cz

• tradiční značka