Chanel Chance Eau Tendre sprchový gel 200 ml

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Je super
    • Nemám výhrady

S výrobkem jsem spokojená
    Známým bych nedoporučila, voněli by stejně.

• , zakoupeno v Parfum.cz

• V tomto horké létě každá žena touží po svěží, lehké vůni.

Moje obliba roste.......příjemná vůně. Svěží a čistá.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ produktu
gely

Chance Eau Tendre je dalším přírůstkem do rodiny parfémů Chanel. Jedná se o jemnou a zároveň zářivou vůni s květinově-ovocnými prvky. Staňte se majitelkou této vůně a nechte ji zcela rozvinout ve své kráse. Flakon bude na vaší poličce s parfémy nepřehlédnutelný.

Na trh byla uvedena v roce 2010.

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Je super
    • Nemám výhrady

S výrobkem jsem spokojená
    Známým bych nedoporučila, voněli by stejně.

• , zakoupeno v Parfum.cz

• V tomto horké létě každá žena touží po svěží, lehké vůni.

Moje obliba roste.......příjemná vůně. Svěží a čistá.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• můj nejoblíbenější parfém