Born to Bio Monoi & Kokos sprchový gel 300 ml

Typ produktu
gely

• plusem jsou přírodní složky ve sprchovém gelu
    • vůně mi nesedí

Sprchový gel - Monoi a kokos jsem chtěla vyzkoušet kvůli vůni... sice se mi líbilo přírodní složení, ale vůbec mi nesedla vůně...takže o opětovné koupi uvažovat nebudu.

• pěkná vůně

500 g
Bio
Typ produktu
gely

Objevte tajemství dokonalé tahitské pleti, s vonným Monoi olejem a kokosem. Certifikováno EcoCert. Jemný BIO sprchový gel z řady Born to Bio, francouzské společnosti Planete Bleue, s přírodní vůní. Přirozené pH. Pro hebkou pokožku a pocit čistoty po celý den.

Nedráždivé složení. 99% složek přírodního původu. Dermatologicky testováno.

• Neobsahuje:Parabeny, glykoly, ftaláty, chemická barviva, syntetické parfémy, silikony, fenoxyethanol, PEG deriváty (polyethylenglykoly). Proč sprchový gel Born to Bio?Certifikovaná kosmetika.100% přírodní vůně.99,5% všech ingrediencí přírodního původu.Přirozené pH.Dermatologicky testováno.Vyrobeno ve Francii. Doporučení:Absence syntetických látek, které způsobují tvorbu pěny, má u BIO výrobků za následek menší pěnivost, proto pro vytvoření bohaté pěny použijte mycí houbu. Pouze k zevnímu upotřebení. V případě zasažení očí, vypláchněte tekoucí vodou.
  • Certifikát: Cosmebio (EcoCert) Označuje produkty s obsahem min. 95% surovin přírodního původu. Obsah syntetických příměsí do max. 5% , kontrolovaných a povolených standardy EcoCert.

1zákazník doporučuje produkt

• plusem jsou přírodní složky ve sprchovém gelu