Bione Cosmetics Rakytník regenerační sprchový gel 260 ml

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 4 887 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč97 % • 1 864 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta140 Kč96 % • 1 476 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta94 Kč88 % • 279 233 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 14 002 recenzíDalší informace

Přírodní

• , zakoupeno v Drogerie PeMi

• je velmi příjemný na těle

• Už jsem rakytnik jednou koupila, jsem spokojená, takže jsem objednala znovu

Zboží chodí ve velice přijatelné dodaci době, cena je také přijatelná. Už delší dobu používám výhradně tuto značku a od stejného dodavatele.

• , zakoupeno v Fi & Ho Trading, s.r.o.

• Tuto značku kupuji už pěkně dlouho, tentokrát jsem se rozhodla pro změnu. Dříve jsem používala konopný, ale věřím, že změna bude neméně kvalitní.
    • O žádné nevím

Kosmetiku Bione kupuji už celá léta. Kdysi jsem nahodně při výběru v kamenném obchodě sáhla po lahvičce s touto kosmetikou a už nic jiného nepoužívám.

Určení
Antibakteriální
Regenerační
Bez parabenů
Přírodní

Regenerační sprchový gel Rakytník pro šetrné každodenní mytí pokožky celého těla s extraktem rakytníku řešetlákového, který obsahuje biominerály, vitamíny, karotenoidy, fytosteroly, aminokyseliny aj. Mycí gel je vyroben jako velmi jemný a přitom vydatný prostředek každodenní hygieny pro všechny typy pokožky v BIO formulaci, bez SLS, SLES, bez ropných produktů, bez silikonů a bez parabenů. Dosahuje vysoké pěnivosti a mohutné čistící a mycí síly, bez extrémního odmaštění pokožky. Přidané betainy spolu s rostlinným lecitinem zanechají pokožku umytou a vláčnou. Užitnými vlastnostmi je BIO mycí gel šetrný jak k tělu, tak k přírodě. Je jemný a příjemný při použití. Garantujeme, že si jej velmi oblíbíte. Parfémováno hypoalergenní parfemací. Přidaná kyselina mléčná upraví pH bílkovin pokožky do optimální fyziologické úrovně. Na hydrataci pokožky se podílí panthenol, keratinový hydrolyzát regeneruje strukturu vlasů.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Drogerie PeMi

• je velmi příjemný na těle

• Už jsem rakytnik jednou koupila, jsem spokojená, takže jsem objednala znovu

• O žádné nevím

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• ještě nevím

to jsem ještě neměla tak později

• , zakoupeno v Milujikosmetiku.cz

Super sprchový gel.