Bione Bio Arganový olej sprchový gel 260 ml

Doporučená nabídka Přírodní kosmetika - Šebková

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 195 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 4 908 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč87 % • 279 905 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 14 064 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Určení
Regenerační
Přírodní
Bez parabenů

• , zakoupeno v Notino

• pro mě nejlepší sprchový gel této značky. nevysušuje, přiměřeně pění, není příliš parfémovaný
  • , zakoupeno v Notino

Pokožka je po něm příjemně hladká.

• , zakoupeno v Notino

popravdě, ze začátku jsem byla nadšená, Bio a za tak málo peněz???? To není možné. Po delším používání mi na sprcháči i na tělovém mléku ( stejná příchuť ) začala strašně vonět ta umělá vůně, ta asi nemůže být BIO. Navíc mám strašně suchou pokožku, nevím jestli po používání nebo počasím, ale při vyzkoušení jiného vzorku, který jsem dostala, byla moje pokožka lepší. Tak jak jsem byla na začástku nadšená, tak teď bych si radši koupila obyčejný sprcháč z Lidlu, který voní příjemněji a řekla bych, že je možná i kvalitnější.

Určení
pro všechny typy pokožky
Regenerační
Přírodní
Bez parabenů

Krémový sprchový gel Arganový olej + Karité je vyroben jako velmi jemný a přitom vydatný prostředek každodenní hygieny pro všechny typy pokožky, v BIO formulaci, neobsahuje žádné ropné produkty, silikony, parabeny, SLS, SLES, aj. Dosahuje vysoké pěnivosti a mohutné čistící a mycí síly bez extrémního odmaštění pokožky. Přidané betainy spolu s argonovým olejem a lecitinem zanechají pokožku umytou a vláčnou. Užitnými vlastnostmi je BIO mycí gel šetrný jak k tělu, tak k přírodě. Je jemný a příjemný při použití. Garantujeme, že si jej velmi oblíbíte. Parfémováno výhradně hypoalergenní parfemací. Přidaná kyselina mléčná upraví pH bílkovin pokožky do optimální fyziologické úrovně.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 205 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Notino

Pokožka je po něm příjemně hladká.

• , zakoupeno v Notino

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 205 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Notino

Původně to byl dárek objednáváme znova,velmi příjemný

• , zakoupeno v Notino

Rodina už jiný sprchový ge nechce - krásně voní a nevysušuje.

• vyhovuje
    • bez parabenů
    • hezky voní
    • dobře myje a pění
  • , zakoupeno v Fi & Ho Trading, s.r.o.

PO UMYTÍ JE POKOŽKA VELMI VLÁČNÁ

• , zakoupeno v Notino

Hodnotím velmi kladně. Tento sprchový gel mě potěšil v několika směrech. Je dobře roztiratelný a stačí ho málo. Dobře hydratuje a neštípe ani na podrážděné či čerstvě oholené pokožce. V průběhu sprchování má až trochu nepříjemnou sirnou vůni, po opláchnutí však tento sirný pach vymizí a zůstane jen příjemná lehká vůně, která docela dlouho vydrží. Těší mě že je bez sulfátů a nevysušuje pokožku.

• , zakoupeno v Notino

• jemný a příjemně vonící gel

ještě nevyužila