A-Derma Original Care vyživující sprchový gel Ultra-rich Shower Gel 750 ml

Bohatý sprchový gel s obsahem ovsa, který čistí, vyživuje a chrání pokožku během každodenního mytí. Jeho šetrné složení nevysušuje pokožku a je vhodné pro celou rodinu. Popis:...
Doporučená nabídka MALL.CZ

Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód99 Kč86 % • 1 091 recenzíDalší informace

• nevysušuje pokožku
    • velké výhodné balení
    • lze používat i na děti
    • ---

Sháněla jsem nějaký sprchový gel pro mne a syna. Měli jsme stejný problém - vysušená pokožka, červené fleky, kterých jsme se nemohli zbavit. Syn je měl na zadečku já v dekoltu. Tento sprchový gel nevysušuje a při použití krému stejné značky jsme měli oba do pěti dnů po problémech.

Určení

Popis:

Vlastnosti:

• sprchový gel,
  • s obsahem ovsa,
  • určený pro celou rodinu,
  • čistí pokožku,
  • vyživuje ji,
  • je šetrný,
  • vhodný na citlivou pokožku,
  • nevysušuje ji.

Jak používat:

Naneste na mokrou pokožku, napěňte a poté důkladně opláchněte.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Jedenklik.cz